Zawody na otwarcie sezonu 2022 Staw w miejscowości Bratoszewice

W dniu 10.04.2022r dzięki uprzejmości kolegi Macieja Piaskowskiego ze Stowarzyszenia Ekologiczno – Wędkarskiego ‘’ZALEW’’ w Strykowie przeprowadziliśmy zawody na Otwarcie Sezonu 2022 na zbiorniku wodnym w miejscowości Bratoszewice należącym do Stowarzyszenia.

Na zbiórce o godzinie 8.00 pomimo niekorzystnej pogody stawiło się szesnastu zawodników, w tym dwie kobiety. Po przywitaniu uczestników i ustaleniu warunków wędkowania odbyło się losowanie stanowisk, następnie udaliśmy się na wylosowane stanowiska i rozpoczęliśmy przygotowania do wędkowania. Zaplanowano jedną czterogodzinną turę od 10.00 do 14.00 

Silny wiatr i niska temperatura niestety dały  nam się  we znaki, rybom chyba też, bo brać nie chciały. Po czterech godzinach zmagań ryby udało się złapać tylko trzem zawodnikom. Niewątpliwie najleprzym z nich okazał się pomysłodawca i inicjator tych zawodów kolega Jerzy Mycielski, miejsce drugie kolega Wojciech Duszyński na trzecim miejscu uplasował się kolega Paweł Błaszczyk. Nagrody rzeczowe za miejsca I-III w postaci "piersiówek" sygnowanych rybą ufundował kolega Jarosław Dębski.

Po ogłoszeniu wyników był ciepły posiłek przygotowany przez kolegę Marka Kałuzińskiego - Marku dziękujemy!

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejne zawody w dniu 08.05.2022r na zbiorniku Cieszanowice. Będą to jubileuszowe XV zawody spiningowe o "Puchar Kapitanatu Soprtu koła 133 Relax"

WP